Dzień bez działki, to dzień stracony

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3670
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

To ja się ustawię w kolejce do szczepienia ;:65 ;:108
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
moniczek
1000p
1000p
Posty: 1381
Od: 19 sie 2010, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

leszczynko Twoje krzewy w śniegowych berecikach wyglądają uroczo i bardzo efektownie. :D
Mój ogród-czarujący...
Pozdrawiam Monika :)
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2280
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Witaj Krysiu, pospacerowałam sobie po Twoim ogródku w ramach rewizyty i muszę przyznać, że bardzo wiele talentu i pracy włożyłaś w urządzenie tego uroczego miejsca. Najbardziej rzuca się w oczy ogrom kwiatów (te Twoje tulipany to będą mi się dzisiaj śnić :D ), wspaniałe strzyżone iglaki i nieprawdopodobny wręcz porządek. Ogród jak z obrazka, dopieszczony w każdym calu ;:63 .
To co dodatkowo skomplementuję, to twoja troska o ptaki ;:167 , fajnie, że je dokarmiasz a nawet zawiesiłaś im budkę. Ech... gdyby tak choć w co drugim ogrodzie wisiał karmnik... chociaż w tęgie mrozy...
Wracając do tulipanów - czy Ty je co roku wykopujesz? Masz ich tak dużo i tak cudownie kwitną, że podejrzewam Cię o jakąś magię :D .Co Ty im robisz?
Krysiu, zmykam dalej i do zobaczenia ;:197
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

ASIU całe moje życie zawsze było i jest blisko żywych. Ptaszki systematycznie nam się wylęgają, w ubiegłym roku to nawet dwa mioty mieliśmy, tylko nie sikorek. Natomiast w jałowcach od kilku lat wylegają nam się pisklęta.
Tulipanów, rzeczywiście mam dużo, bez nich nie czułabym wiosny. Gorzej jak przekwitną, ich liściory troszeczkę grają mi na moim systemie n......... dopóki ich się nie usunie, ale da się przeżyć.
Pozostawiam je na jednym miejscu przynajmniej przez 3-4 lata, wczesną wiosną kiedy tylko się objawią zasilam Azofoską i drugi raz przekwitnięciu.

:heja
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2280
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Natchnęłaś mnie nadzieją, bo ja zawsze wykopywałam ale mam już ich sporo i w tym roku nie dałam już rady, zostawiłam je w ziemi. Ale skoro u Ciebie pięknie kwitną to mam nadzieję, że i u mnie będą.
GOGA1904
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 23 lis 2010, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Witaj Krysiu :wit
Dziś ja przyszłam z wizytą do Ciebie.Jestem zachwycona twoim ogrodem,ależ u Ciebie jest kolorowo [jak w bajce].Widzę że masz bardzo dużo roślin cebulowych,tulipany są przepiękne jak i cała reszta ;:63

pozdrawiam Gosia
kajpej
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1179
Od: 24 lis 2009, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Witaj Krysiu
Twój ogródek tchnie pozytywną energia.
Misternie powycinane iglaste tworzą ciekawą strukturę.
Wejście do ogrodu otulone milinem jest piękne i zapraszające.
Barwne kwiaty, niektóre dla mnie o egzotycznych nazwach np. Babula , trójsklepka - piękne!
Twój ogród kolorowy i gościnny
Pozdrawiam Ciebie serdecznie, Elżbieta
Awatar użytkownika
Wendy
200p
200p
Posty: 357
Od: 26 gru 2010, o 19:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

...ja tu z rewizytą... Długo pyszniła się barbula nim ją dopadł przymrozek? Moją pokonała poprzednia zima, choć ją otuliłam, a śnieg opierzynkował. Piękna Montezuma, wyniosła, duma.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

WENDY - zasmuciłaś mnie troszkę, bo ja nie zdążyłam dokładnie otulić Barbuli, szkoda mi będzie jak przemarznie, ale ona ponoć bardzo ładnie odbija od korzenia.
Awatar użytkownika
Wendy
200p
200p
Posty: 357
Od: 26 gru 2010, o 19:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Oj, daruj, nie chciałam zasmucić :) Może otuliłaś jej korzonki, i od nich odbije - w razie co - mnie wyprzedził w ubiegłym roku mróz. Więc ufajmy, że okaże się dzielna i wdzięczna za Twoją troskę i zachwyty. :tan
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu piękna działeczka ,zachwyciły mnie formowane iglaczki, milin przy wejściu ogromny i obficie kwitnący no i bzy.Ja dwa lata temu nabyłam "Krasawicę Moskwy" i raz mi zakwitła a w tym roku trochę okaleczyły ją przymrozki wiosenne i nie kwitła.Twoja jest bardzo dorodna.Moją uwagę zwrócił też bez którego zdjęcie jest na pierwszej stronie Twojego wątku ten żółto kwitnący czy wiesz co to za odmiana a może ma odrosty ,chętnie bym nabyła lub wymieniła się na coś.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

WANDZIU
Mam przeczucie, że już po Barbuli ;:41 , ale w końcu producenci nie mieli by zbytu jak zima nie przetrzebiła troszkę naszych roślinek. Nic jej nie otulałam, nawet stópki miała bose na zimę ;:14
JOLU
Dziękuję za odwiedziny na mojej skromnej działeczce. Iglaczki formuję sama, milin ładnie rośnie i tak samo ładnie kwitnie, tylko nieraz troszkę denerwuje, bo lubi sobie tak łazikować po działce.
Krasawica Moskwy zakwitła u mnie po raz pierwszy, kwiatostan rzeczywiście ma uroczy a jak pięknie pachnie.
Żółty bez o który pytasz - nie podam Tobie w tej chwili nazwy "uleciało". Jak będę na działce odgrzebię w mądrym zeszyciku i Ci podam. Jak będą odrosty nie ma problemu.

POzdrawiam
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

U mnie na działce OGNIKI jeszcze ubrane w swoje owoce. Zastanawiam sięczy ptaszki zostawiają je na święta, czy za dużo jedzonka im dostarczamy

Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”