Moje kolorowe Bąbelki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

szkoda, ze nie jest wyższy, zmieściłabyś ich więcej :wink:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
sylcia199
500p
500p
Posty: 762
Od: 25 paź 2012, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Super :) Zajmuje mało miejsca i łatwo przestawiać :)
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Chciałam większy do łazienki, ale za 19 zł w biedronce aż szkoda było nie kupić niższego :D
Awatar użytkownika
anetka12
100p
100p
Posty: 135
Od: 4 kwie 2013, o 12:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

ooo to pędzę do Biedronki też taki potrzebuję :) A kwiatki świetnie na nim wyglądają ;:333
of course you should be afraid of the dark, you know what's out there...
moje storczyki
pozdrawiam, Aneta
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Ja się długo na nie czaiłam, bo były najpierw za 45 zł, ale za takie lekkie sklejkowe coś to w życiu nie dam tyle. Jak przecenili to wzięłam od razu. W jysku są też podobne, ale droższe...
Lady H
500p
500p
Posty: 953
Od: 7 sie 2014, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Lecę jutro sprawdzić Biedronkę ale bez szczególnego nastawiania się bo gdy byłam kilka dni temu i nie widziałam takich rzeczy ;:185 .Ale mogłam nie zwrócić uwagi ..
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Może nie być, bo w swojej już nie widziałam, a kupiłam dobre kilka tygodni temu...
Ciekawa jestem jak długo taka pogoda się u mnie utrzyma, bo od razu lepszy humor jest.
Chyba Homerun zaczyna puszczać listeczek i coś mu pęcznieje oczko, haha. Bym się nie pogniewała za odbicie :D
Lady H
500p
500p
Posty: 953
Od: 7 sie 2014, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

W moich Biedronkach nie ma :( Ja już mam taki jeden regalik kupiony w jakimś markecie ale kosztował 36 zł więc gdy usłyszałam o tych 20-tu ....
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Pewnie rozeszły się jak świeże bułeczki, przed przeceną leżało u mnie co najmniej kilkanaście pudełek. A ten Twój też jest taki lichy, lekki jak piórko, ze zwykłych listewek? Jak nie to może wart jest swojej ceny, bo ten biedronkowy, to nawet się nie czuje, że go podnosi, haha.

W ikei upatrywałam taki wysoki regalik, z węższymi półeczkami, ale niestety nie było go nawet na sklepie by zobaczyć jak wygląda, a czegoś takiego szukam dla storczyków, by stały obok siebie i nie miały zbyt ciasno. Chyba niedługo będę musiała się zabawić w majsterkowicza, nakupić desek, dać tacie do przycięcia i poskręcam swój własny regalik drabinkowy ^^

Co dziś znalazłam?
Obrazek
A jeszcze kilka dni temu było nic. Nie ma co, fiolecik to bardzo płodny storczyk będzie ^^
Lady H
500p
500p
Posty: 953
Od: 7 sie 2014, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Sam w sobie pewnie lekki ale u mnie cały zapełniony więc gdy zachodzi potrzeba przesuwam go wraz z mężem z całą zawartością.Ma wymiary szer.29 cm.dł.65 cm .wys.90 cm i środkowa półka ma możliwość regulacji przy montażu (3 pozycje do wyboru).Ten wysoki i wąski regalik w Ikei kosztuje 42 zł? Też takiego poszukuję i nie było na stanie :( Ale on jest chyba aluminiowy ;:218.Wczoraj też znalazłam takiego kolejnego "cosia" ale to za małe jest żeby mieć pewność ..
natka_211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2053
Od: 18 lip 2014, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ol

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Super wiadomość! ;:138 U mnie zakupiona bellina, która stała w miejscu jak zaklęta wypuszcza drugi pęd kwiatowy (chyba, bo to coś jest za małe by stwierdzić jednomyślnie, że to pęd, wstawię zdjęcia jak już będę miała pewność:) Jeszcze raz gratuluję nowego pędu! ;:196
Awatar użytkownika
Meiss
500p
500p
Posty: 766
Od: 4 paź 2013, o 15:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: LB

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Lady H, ten regalik kosztował chyba koło 30zł, nazywał się albert i z drewna był. Mieli go dostać 3 dni później, no ale specjalnie nie będę jechała zobaczyć co to :roll: , ten mój to malutki jest (chyba 30x35).
O to ten, 36zł http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00111994/
Natko, jak Bellinka chce zakwitnąć to będzie super <3, ona taka śliczna.

Ja tam na pierwszy rzut oka zobaczę u siebie co jest czym, hihi. Korzonki u mnie rosą baaaaaardzo szybko i od razu się wyjaśnia.
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje kolorowe Bąbelki

Post »

Gratulacje! U mnie Bremen jest takim płodnym storczykiem, poprzednio 3 pędy plus rozgałęzienia a teraz ledwo zaczął zrzucać kwiaty i już dwa pędy wychodzą :wink:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”