"Szpital na peryferiach" Kasi

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
brombiel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3007
Od: 22 cze 2014, o 13:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Trzymałaś na dłoni tarantule ;:202 nieeeee....ja naszych zwyczajnych się boję, a co dopiero takich wielgachnych i jadowitych.... ;:181 ;:154
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4203
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Witaj :wit
Super sesja oplątw,bardzo ciekawe ujęcia i bardzo ciekawie zaprezentowane ;:333
Równie ładnie pokazany Cycas-bardzo ciekawa roślinka ale najładniej i najciekawiej prezentuje się Stasiu ze swymi futrzakami ;:138
Pozdrawiam.
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Pozdrowienie dla Stasia ;:138 .

A zakup piękny acycas-ale jak dla mnie to trudna roślina - już 2 zasuszyłam ;:224 :wit .
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Ojej,bolące uszko to straszna rzecz, pamiętam z dzieciństwa-tyle że wtedy ibupromu nie było :(
Zdrówka dla małego-ślicznego zresztą :uszy
Te Twoje 'cosie' w pudełku bardzo fajne....kaktusów nie lubię, ale to mogłabym mieć....muszelek mam całą torbę :tan
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
krysia_w
100p
100p
Posty: 138
Od: 16 maja 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Boli mnie na samo wspomnienie to straszne zapalenie ucha bardzo boli :cry: Stasiowi szybkiego powrotu do zdrowia życzę i trzymam kciuki ;:215 Fajne zdjęcie jego z nowymi podopiecznymi. Cykas super ja akurat uśmierciłam jednego nie wiem co mu było, ale uschły mu listki. A jak się miewa alokazja?
Awatar użytkownika
tesia39
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9113
Od: 9 kwie 2012, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Oplątwy widzę że mają się świetnie, zdrowiutko wyglądają ;:138
Widzę że stałaś się posiadaczką pięknego cycasa ;:215 Ja mam trzecie do niego podejście, poprzednie dwa po zżółknięciu liści wyrzuciłam ;:223 dopiero potem doczytałam że należy tą jakby szyszkę zostawić, czasem podlać i powinny pojawić się nowe liście. Ten aktualny mój egzemplarz też stracił liście z którymi był kupiony, ale tym razem zostawiłam i po prawie oku doczekałam się nowych liści ;:108
Współczuję Stasiowi tego bólu ucha, mam nadzieję że mu przeszło ;:168
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Długo mnie Kasiulku u Ciebie nie było ;:196 , ale właściwie to całe Forum było zaniedbane. Dopiero trzeci dzień
zaległości nadrabiam i jeszcze u siebie wypadałoby coś pokazać. ;:224
Tylko pogoda taka, że nijak nie idzie ładnych zdjęć zrobić. ;:219 Dzisiaj u mnie to takie ciężkie chmury wiszą, że
bez zapalonych lamp nie wiedziałabym gdzie idę we własnym mieszkaniu. ;:223
Mam nadzieję, że teraz już będę na bieżąco podziwiać Twoje zielone śliczności. :tan
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Gratuluję wszystkich nowych zakupów ;:63 Nolina świetna, ma taką kręconą czuprynkę ;:173 Zgodnie z przewidywaniami kolekcja szybko się odnawia :wink:
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
ewa321
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3541
Od: 5 lip 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Kasiulka - nie dziwię się absolutnie, że takiego cycasa :lol: sobie sprawiłaś !!
Jedno spojrzenie - i bez biletu, bez udręki podróży --> jesteś w ciepłej Italii ;:3
No i jak ktoś wcześniej zauważył - faktycznie Synuś Mamusi :lol:
Pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

My mamy takiego 15 letniego i teraz to sama bulwa bo ciagle liscie lecą ;:223
Ale to w koncu Cykas czy CYCas? ;:306
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Witajcie Obrazek

Od wczoraj dołączyłam do Stasia i chorujemy sobie wspólnie :? On wygląda już kwitnąco, ja jestem jeszcze niewyraźna.

Tulapku, palmowisko fajne, ale wszyscy nastraszyli mnie, że wyłysieje...Obrazek
Asieńko, wszyscy twierdzą, że zdarta skóra z mamusi :;230
Kasieńko, oplątwy dość szybko oplątują. Ale zawsze możesz trochę potrenować silną wolę...Taaaa ;:224
Nie rób jednakże sobie wyrzutów, jak już się ugniesz Obrazek Taka kolej rzeczy ;:306
Ewuniu, ze względu na tak rozwiniętą fobię Obrazek pozwalam Ci nie posiadać oplątw ;:168 Zaglądaj Kochana i napatrzaj się z bezpiecznej odległości. Szkolnik pozdrawia ciocię-babcię gorąco a prosiaki dołączają kwiknięciem. Nieśmiałość to u nich szybko zanikająca cecha ;:306
Agniesiu, no trzymałam, ale oczy miałam wieeelkie Obrazek W sumie fajny kudłaczek...
Arku, dziękuję ;:168 Staś i prosiaki pozdrawiają!!!
Pati ;:167 Buziaki od Stasia. Z tym cycasem to mnie załamałaś...Bo Jak Ty je ususzyłaś, to ja na 100% zamorduję ;:223
Grażynko, Staś szybciutko lepiej się poczuł ;:196 Skoro tyle muszli niespożytkowanych posiadasz to "cosie" chętnie się na nich rozgaszczają ;:183
Krysiu, Staś dziękuje za życzenia ;:167 Jesteś kolejną osobą donoszącą o własnoręcznym zamordowaniu cycasa... Chyba sobie zaserwowałam trudną zieleninę... Alocasia ma dwa liście i myśli... :roll:
Tesiu, Staś zdrowieje ;:167 No i następny Mistrz, który mówi o kłopotach z cycasem. No załamałaś mnie. Już właściwie oczyma wyobraźni widzę go łysego ;:145
Eluniu Obrazek Witaj córo marnotrawna!! O pogodzie nic nie mów... Działa na mnie silnie depresyjnie ;:223
Natalio, dziękuję ;:196 Tylko po wpisach Pati, Krysi, Tesi już drżę o czuprynkę Cycasa..
Ewuniu ;:167 Tylko ta ciepła Italia pewnie niedługo mi wyłysieje :cry: Staś to moja wierna kopia. W środku i na zewnątrz Obrazek NO dobra...Kilkoma szczegółami się różnimy Obrazek
Mati...Brutusie i Ty...Tyle osób donosi o łysieniu Cycasa, że nie daję mojemu szans :( No oczywiście, że CYCas - ze względu na bulwę, mój to duże "C"... A może już "D"??Obrazek

Z braku laku proszę: oto przejawy życia na zieleninkach w postaci nowych listków.

Monstera variegata idzie "na dwa baty" Obrazek Ale te liście jakieś małe... Dać jej nawozu??? Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

I co to za czuprynka na mojej przytarganej z Włoch opuncji???

Obrazek

Buzioły!!!
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

A moze monstere do jaśniejszego miejsca bo może niedoświetlona :(
Awatar użytkownika
Marcin01988
500p
500p
Posty: 643
Od: 23 gru 2010, o 21:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: "Szpital na peryferiach" Kasi

Post »

Pięknie Ci Kasiu rosną ;:138 U mnie akurat odwrotnie wszystkie roślinki źle znoszą krótki dzień :| Amu Ciebie wszystko rośnie nawet w zimie filidendrony jak szaleją no i monstera się zadomowiła na całego teraz ;:333
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”