Mój ogród dopiero powstaje

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Witam serdecznie :wit Od kilku tygodni cichutko spaceruję po waszych cudownych ogrodach. Mój dopiero powstaje. Działka ok 1200m2 więc jest gdzie poszaleć. Wprawdzie teren nie ogrodzony, do tego 3 psy i 2 koty robią swoje, ale co tam - początki zawsze są trudne. Trzymajcie kciuki!
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Aniu zazdroszczę Ci tej przestrzeni do zagospodarowania.Alez Ty masz pole do popisu :roll: Moje poletko już zagęszczone.Wycinam co mi nie pasuje i jest niewarte trzymania i sadze nowe ciekawe teraz już tylko kzrewy i krzaczki...Powodzenia ;:196
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Igor , Pestka - dzięki za wsparcie ;:180 . Pracy dużo, satysfakcji jeszcze więcej. Mam już pierwsze, małe osiągnięcia, ale pochwalę się jak opanuje umieszczanie zdjęć :oops:
Awatar użytkownika
jaroZONE
50p
50p
Posty: 91
Od: 3 lut 2010, o 18:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Powodzenia życzę :wit a w jakim stylu planujesz urządzić swój ogród ? :wink:
Mój Romantyczny Ogród: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=52&t=35274" onclick="window.open(this.href);return false;

"Nie pozwól aby twoje marzenia zarosły chwastami".
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13449
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Aniu - zdjęcia możesz wstawić przez fotosik ale wcześniej powinnaś je zmniejszyć ( np. przez Paint ).
Działkę rzeczywiście masz sporą, napiszesz jak planujesz ją zagospodarować ?
Czy mieszkasz tam ?
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

JaroZONE i Mariolu witajcie i dzięki za odwiedziny. Ogród jest przy domu w którym mieszkam. A jak chcę urządzić?? Tu jest problem, bo chciałabym wiele naraz. Na pewno dużo iglaków (uwielbiam sosny) i różaneczniki- mam jednego, małego bliżej domu, ale marzę o dużych rosnących w cieniu iglaków. Zaczęłam od wydzielenia "sadowniczej", owocują już brzoskwinie i jabłonie, oraz krzewy owocowe (borówka, jagoda kamczacka, jeżyny, aronia). :D Nie zapomniałam też o zimowych wieczorach- dojrzewają pigwowce (pigwa też jest, ale jeszcze nie owocuje) i dereń na nalewki :heja
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Witaj imienniczko.Spacery po ogrodach są wspaniałą inspiracją .Poza tym można liczyć na pomoc w wielu ogrodowych dylematach.Masz Aniu pole do popisu-taki wielki areał to można się wyżyć. :D
Pozdrawiam serdecznie.
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

:wit znane powiedzenie mówi " przez żołądek do serca... " mój żołądek już zdobyłaś ;:92 jabłka, jeżyny, dereniówka...sprawdzę jeszcze serce, ale najpierw proszę o zdjęcia ;:108 pozdrawiam
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

An-ka witaj imienniczko :wit Masz rację, spacery po ogrodach są inspiracją. Pozwoliłam sobie pospacerować również po Twoim ogrodzie, chociaż przez problemy techniczne nie mogłam podziwiać wszystkich fotek (na pewno to nadrobię) Masz cudowny ogród i te barwy jesieni ;:180
A ogrodowych dylematów na pewno przede mną wiele, więc pomoc bardzo mile widziana

Heliofitko dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję, że w sercu też się znajdzie trochę miejsca :D
A co do zdjęć :oops: będą :( mam nadzieję ;:24
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Buszujący w rododendronie ;:29 (i jak tu ma coś rosnąć? :roll:

Obrazek

Mój dereń jest jeszcze mały ale zaczyna już kwitnąć ;:138

Obrazek

A to moja koreanka ;:108

Obrazek
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Witaj Aniu, widzę że wstawianie zdjęć już opanowałaś :lol:
Jestem bardzo ciekawa jak zaplanujesz i zagospodarujesz swój ogród i czekam na kolejne zdjęcia. Kot śpiący pod rododendronem - takiej samej urody jak nasz Fidel :D Zapraszam do mnie na Kaszuby - Maria
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Witaj mój kocur też buszuje w kwiatkach ostatnio sobie leżał w dzwonkach całe wygniecione jestem ciekawa dalszych zdjęć Twojego ogrodu pozdrawiam
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród dopiero powstaje

Post »

Mario dziękuję za odwiedziny :wit Wstawianie zdjęć opanowałam- wreszcie ;:138 KaRo pomogła ;:180 A z zaproszenia na pewno skorzystam ;:138

Roza333 witaj w moich skromnych progach :wit Co do kocurka to ma jeszcze siostrę i bardzo lubią polować na ... pszczółki na kwiatkach :evil: (efekty łatwo można sobie wyobrazić) ;:14
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”