Moja kolorowa terapia antystresowa

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Zastanawiałam się długo czy zakładać swój pierwszy wątek.Ale jeden głęboki wdech i jedziemy!!
Kocham kwiaty,ale z racji wielu obowiązków,nie mam czasu żeby się nimi pożadnie zająć.Nawet nacieszyć się nimi dobrze nie mam kiedy....Podziwiam je w locie.Grzebanie w ziemi mnie uspokaja.A i jeszcze jedno :Grzebanie w ziemi,koniecznie bez rękawiczek.Muszę czuć ziemię.Zapraszam w odwiedziny.
Na Dzień Dobry kilka moich dali,które w tej chwili pochłaniają najwięcej mojej uwagi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Witaj Aniu :wit
Mam podobnie jak Ty...grzebanie w ziemi a tak mało czasu na cieszenie się ogrodem choć myślę że to mój ostatni aż tak pracowity sezon.Aniu ja też nie używam rękawic,kiedyś założyłam ale wystarczyło że ciut ziemi się dostało i to mnie drażniło-zdejmowanie -wytrzepywanie :roll: choć nie powiem łapki z pewnością odczuwają ten brak.
Choć mam mało jednorocznych w ogródku to bardzo je uwielbiam...podziwiam również naturę w ułożeniu daliowych płatków :D
Pozdrawiam cieplutko-Kasia.
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Nareszcie się odważyłaś pokazać ;:138 .
Na początek pokazałaś moje ukochane dalie,dziękuję.Ta na ostatnim zdjęciu ma piękny kolor.
Napisz coś więcej o swoim ogrodzie.Czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

;:223 Witam serdecznie mioch pierwszych miłych gości. ;:138 .Zastanawiałam się czy w ogóle ktoś tu zajży :oops: .
Kasiu Jeżeli już używam rękawic,to są to takie cienkie lateksowe rękawiczki,bo w innych mam słabe czucie w palcach ;:223 a ja po prostu lubię jak ziemia lata mi po paluszkach.To prawda,że rączki to odczuwają,ale przed przystąpieniem do pracy smaruję ręce dużą ilością kremu,a po powrocie oczywiście druga porcja sprawdzonego kremu i nie jest tak źle :lol: .Przeraża mnie ogrom pracy jaki mam w tym swoim małym ogródeczku,i jednocześnie tak niewiele mogę zrobić.Ciągle powstrzymują mnie jakieś remonty.Ale co roku obiecuję sobie że za rok już bedzie lepiej,i tak już 7 rok.
Paulinko Cieszę się że znalazłaś chwilkę żeby zajżeć.Ogród to takie DUŻE słowo.Mam malutki ogródeczek przydomowy.Jak malutki?Muszę zmierzyć ;:224 Nigdy nie sprawdzałam.Wiem tylko że mi w nim ciasno,więc tak sobie sadzę te kwiatki trochę pod jednym płotem,trochę pod drugim.Skomplikowana sprawa,bo mam 3 dzieci które obrywają pączki kwiatkom i mówią że obrywają POŃCZANDY,mam 3 duże pieski które szukają cienia akurat pod moimi daliami gniotąc je,oraz w każdym płocie jakieś furtki,bramy przejazdowe itp.Muszę się trochę nagimnastykować zwłaszcza przy sadzeniu dali,bo to ich mam najwięcej.
Tą różową dalię dostałam od mamy i nie znam jej nazwy,ale to prawda,piękna jest.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Norbitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2081
Od: 7 lip 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Wpadłam z rewizytą.
Rękawiczki... nie potrafię nic bez nich robić w ziemi.
Przy małym ogrodzie i 3 dużych pieskach to faktycznie trudno coś zrobić. Jak duże masz te pieski?
Dalie, podobają mi się u innych. Sama nigdy nie zapałałam pragnieniem posiadania ich. Marzy mi się piwonia, ale jakoś nigdy nie trafiła mi się okazja zakupu i brak mi pomysłu gdzie je posadzić.
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Witaj Aniu. Cieszę się, że zdecydowałaś otworzyć wątek. Będę śledzić twoje poczynania. A dalie masz przepiękne. Pokazuj nam i inne cudeńka. Grzebanie w ziemi to i dla mnie terapia i odskocznia od problemów. ;:196
Awatar użytkownika
marika2006
200p
200p
Posty: 278
Od: 24 kwie 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sanok/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Witam :wit
Dalie masz cudne. U mnie jak na razie królują żółte ale już wiem że dokupię kolorów, szczególnie jak widzę takie cudeńka :)
Pozdrawiam cieplutko i kolorowo :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=55916" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Witam,witam :wit .
Mariko,ja też miałam dużo pięknych żółtych dalii,ale schowałam je do świeżo wybudowanej piwnicy,i niestety ;:145 ;:145 .Oj ciężko było na to patrzeć.Ocalały tylko pojedyńcze kartofelki,i taka pełna nadzieji że coś z nich będzie utknęłam je pod płotem.Mam nadzieję że ocalała chociaż jedna duża żółta głowa.
Witaj Lucynko.Miło że jesteś ;:168 .
Beatko,moje pieski sięgają mi ponad kolana ;:224 ..Są w tym rozmiarze który jak postawi łapkę to zdemoluje co się da.Ale jak chcę je pokrzyczeć to one o niczym nie wiedzą ;:170 .Wieczorem wkleję zdjęcia i przedstawię Wam moje psinki.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

ObrazekKluska
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekSłoneczniczek.jeden z moich ulubionych kwiatów.bez niego nie ma ogródka.
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Obrazek Obrazek.
Mam pytanko.Jak nazywa się ta roślinka z białymi listkami?
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Obrazek
Zaprzyjaźniny bocian.
Awatar użytkownika
ewaidc1198
200p
200p
Posty: 487
Od: 21 cze 2006, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

Witaj Aniu w Twoim wątku :wit Cieszę się, ze pojawia się wątek , który będę mogła jako nowa na forum, śledzić od początku :)
Z czytaniem już istniejących nie wyrabiam czasowo. U mnie największym szkodnikiem na działce jest mój M.
Podejrzewam, że potrafi czasem być lepszy od trójki dzieci i trzech psów naraz chociaż zawsze chce dobrze :)
Dalie cudne, szczególnie ta różowa po mamie. Jeśli pozwolisz - będę zaglądać :)
Na działce! - PEŁNY ODLOT
Opowieści z mchu i paproci
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja kolorowa terapia antystresowa

Post »

ewaidc1198 :wit .Bardzo mi miło że mnie odwiedziłaś.Zaglądaj jak tylko będziesz miała ochotę.
Różowa dalia od mamy cieszy się sporym powodzeniem.Zapraszam wiosną ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”