ogród Agaty (sure) - cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Ewo, Jule - nam się akurat udało wyskoczyć nad morze pomiędzy deszczami. A dziś wyjątkowo nie wiało, było spokojnie i sporo ludzi chodziło po Monciaku, pewnie też z powodu WOŚP, podczas której jest sporo atrakcji. I słońce przebłyskiwało co jakiś czas. Ewo, ciekawa jestem Twojego projektu, tyle roślin zamówiłaś, mam nadzieję, że wszystkie się pomieszczą? :wink:
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Su, pozdrawiam niedzielnie :wit
przepiękne, ciepłe zdjęcia z ogrodu... no i te znad morza też :) u nas dzisiaj był chłodny, deszczowy dzień i nosa za drzwi nikt nie wystawiał (poza mną, rano, próbującą uchwycić piękne krople rosy na krzewach - zostałam jednak przywołana do porządku ;))
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21496
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Do projektu daleka droga-studiuję na razie wymagania paproci, które zamówiłam. Miejsca u mnie nie brakuje, chciałabym tylko nie posuć tego, co już jest. Zmieściłabym jeszcze dużo, ale to może w przyszłym roku :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

U mnie przestalo padac, cieplo 8 stopni az sie zdziwilam ... ale musialam wyskoczyc, bo kosza zapomnialam wystawic a jutro odbieraja - sklerozis nie boli, tylko z lozka zrywa :;230
Ewcia, to chyba jeszcze pare takich zamowien i dostaw przetrzyma :wink:
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Pogoda faktycznie utrudnia wychodzenie z domu jak nie trzeba ale najczęściej okazuje się że jednak nie jest tak strasznie jak wyglądało przez okno ;:3
U mnie wiatr gwizdał aż strach a na dworze się okazało zę nie taki mocny i całkiem ciepły - jak to w styczniu 8-)
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Aguś, jak pisze dalej Iza, wczoraj nie było tak źle z pogodą u nas, jak się wyjdzie, da się wytrzymać. Po morzu widać, ze wiatru nie było. Ale dzisiaj to nie wiem, cały dzień byłam na szkoleniu, ale na pewno był przymrozek, gdy wracałam... :roll:

Ewo, temat paproci dla mnie bardzo interesujący, mam sporo takich leśnych u siebie, które chcę ujarzmić, a dosadziłam kilka szlachetniejszych, ale na razie biednie wyglądają, za duża konkurencja. Ciekawa jestem, jak u Ciebie będzie.. :)

Jule, zazdroszczę, bo u Ciebie prawie zawsze cieplej... 8-)

Izo, jak już wyżej wspomniała, nie było tak źle, ogólnie na zewnątrz zazwyczaj przyjemniej, bo jaśniej. No, może z wyjątkiem wichury ;)

cd niedzielnych zdjęć, nie wiem, kiedy uda mi się zrobić kolejne, może na wiosnę? Chroniczny brak czasu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Agata, strasznie lubię te Twoje zdjęcia... potrafisz pięknie uchwycić detale ;:196

u nas dziś było smętnie... byliśmy z M. w domu i mierzyliśmy miejsca pod skrzynie... pewnie z początkiem marca już staną na tarasie i na froncie... będzie pięknie!

a co z Twoimi planami donicowymi?
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

:wit

Zdjęcia bardzo malownicze ;:63
Ja jakoś tak nałogowo też przeglądam katalogi z wiosenna ofertą, choć nie mam miejsca pod nowe zakupy ;:14
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Agatko, dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam Cię noworocznie ;:196
Piękne i zdrowe pierisy!!! Jak z najlepszych katalogów- gratuluję!!
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21496
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Zawsze cieszą mnie Twoje zdjęcia :D Rośliny jak żywe. Przekonałam się już, że trzeba uważniej patrzyć na świat, żeby zrobić dobre zdjęcie, tymczasem ja ciągle się spieszę. Tym chętniej zaglądam do Ciebie :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
goferek
500p
500p
Posty: 552
Od: 7 lis 2009, o 15:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Piękne zdjęcia i pomyśleć, że to połowa stycznia :)
Awatar użytkownika
Sure
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3527
Od: 5 lip 2010, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: północ

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Agunia, dzięki za miłe słowa ;:196
A ja podziwiam zawsze Twoje zdjęcia - i bardziej mi się podobają, niż te moje! :wit
Co do planów donicowych, to żadnego postępu. Byłam w tym tygodniu na szkoleniu, wracałam wieczorem, nawet nie zdążyłam pomyśleć, co ja bym chciała. Oczywistym wyborem byłyby grafitowe ceramiczne, gdyby nie mój dach - mając taki, jak Ty, nie wahałabym się. Myślę o drewnianych i te linki, które chyba u siebie wstawiałaś mnie zaciekawiły, teraz muszę to jeszcze przemyśleć i skonsultować z m., przypuszczam, że będzie przeciw! ;)

Agatko, "wiosenne oferty" to wspaniała rzecz na poprawę humoru, co wieczór przeglądam jakieś i przymierzam w wyobraźni do swojego ogrodu. Zamówienie na razi zrobiłam tylko jedno, na szczęście... ;)

Moniu, dzięki za odwiedziny, zaraz zajrzę do Ciebie, co nowego! :wit
Pierisy na razie się trzymają, bo ciepło, zobaczymy, co będzie dalej. Mróz zapowiadają na najbliższy tydzień...

Ewcia, dzięki! ;:196
U siebie muszę chodzić z nosem w ziemi, żeby cokolwiek zobaczyć. Ech, jak super będzie za klka lat, ogród będzie widoczny gołym okiem, a nie pod mikroskopem! :;230

Cześć Agato :wit
Rzeczywiście jak na styczeń jest bardzo wiosennie, teraz zabieliło się miejscami, ale i tak na środek zimy to nie wygląda... ;)
pozdrawiam, Agata
ogród Agaty - cz.4
X_r-o
---
Posty: 2227
Od: 25 lis 2005, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ogród Agaty (sure) - cz.3

Post »

Patrząc na Twoją skimmię zaczynam żałować, że swojej nie dopilnowałem :roll: Piękna!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”